Turnieje

„Młodzież triumfuje”

Młodzi piłkarze Zrywu okazali się najlepsi w rozegranym na orliku w Ostrowitem turnieju drużyn U-16. W zawodach rozgrywanych przy zmiennej pogodzie w pokonanym polu pozostawili drużyny z Ostrowitego, Radomina i Białkowa. Widać, że regularne treningi przynoszą pierwsze rezultaty. Oby tak dalej.

W pierwszym spotkaniu turnieju rozgrywanym w trudnych warunkach atmosferycznych (padający deszcz, który na sztucznej murawie szczególnie utrudnia grę) młodzi zawodnicy z Wrocek pokonali ekipę z Radomina 2:0. Drugie spotkanie w ich wykonaniu było bardziej zacięte, jednak po wyrównanym boju gracze Zrywu wygrali z pierwszą ekipą Saturna Ostrowite 2:1. Trzeci mecz turnieju z Białkowem zakończył się remisem 1:1. Wyniki pozostałych spotkań ułożyły się w ten sposób, że do wygrania turnieju młodym Wrocczanom wystarczał w ostatnim spotkaniu remis z drugą drużyną Saturna. Piłkarze Zrywu zagrali bardzo dobrze taktycznie i bezbramkowo zremisowali z ekipą z Ostrowitego, czym przypieczętowali zwycięstwo w całym turnieju.

Łupem bramkowym podzielili się: Spoczyński 2, Wróblewski 2, Czerski 1.

Za zwycięstwo w zawodach młodzi piłkarze otrzymali koszulki oraz dyplomy.

Wszystkim zawodnikom należą się słowa uznania za zaangażowanie w grę oraz walkę na boisku. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że turniej w Ostrowitem był turniejem drużyn U-16, natomiast w składzie Zrywu byli nie tylko szesnastoletni gracze, ale również piłkarze mający 12, 13 czy 14 lat, co świadczy o tym, że zawodnicy z Wrocek naprawdę mają spory potencjał, który jeszcze przez kilka lat będzie można rozwijać w kategoriach juniorskich.

Wyniki Zrywu w turnieju U-16 na orliku w Ostrowitem:
Zryw - Radomin 2:0
Zryw - Saturn I 2:1
Zryw - Białkowo 1:1
Zryw - Saturn II 0:0

Młody Zryw zagrał w składzie:
Ciżyński Błażej, Spoczyński Jakub, Czerski Paweł, Winnicki Dawid, Kozaczek Maciej, Przyjemski Kamil, Kopaczewski Jakub, Wróblewski Paweł, Modrakowski Jakub.