LZS Zbiczno - Zryw Wrocki: zapowiedź.

„Kolejny mecz na styku”

Mecze między LZS-em a Zrywem Wrocki zawsze były niezwykle wyrównane i raczej w najbliższą sobotę ta tradycja zostanie podtrzymana. Zważywszy na fakt, że obie ekipy w tabeli tegorocznej B-klasy dzielą tylko dwa punkty można powiedzieć, że będzie to spotkanie z gatunku o „sześć oczek”.

Obie drużyny znają się bardzo dobrze, w ciągu kilku ostatnich lat grały ze sobą wiele razy, zarówno towarzysko, jak i o punkty, tak więc o elemencie zaskoczenia raczej nie może być mowy.

Można pisać wiele o zaletach i wadach obu ekip, o historii spotkań między klubami czy o aktualnym potencjale kadrowym drużyn, jednak w sobotnie popołudnie wszelkie statystki pójdą na bok, a o końcowym rezultacie zadecyduje umiejętność wykorzystywania nadarzających się okazji bramkowych, z którą Wrocczanie ostatnio mają trochę problemów. Oby przełamanie przyszło już w ten weekend.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny w sobotnim spotkaniu. Odległość do Zbiczna nie jest tak duża, tak więc chyba można pozwolić sobie dwugodzinny weekendowy wypad na mecz.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Sławomir Czerw (Kowalewo Pomorskie). Na liniach pomagać mu będą Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy) i Jerzy Nowak (Gołoty).

Termin: 10.05.2014r. (sobota) godz. 16:30
Miejsce: boisko w Zbicznie
LZS ZBICZNO – ZRYW WROCKI
Zbiórka o godz. 15:00.
Wyjazd około godz. 15:20.