Zapowiedź XIII kolejki B-klasy.

„Czy w ten weekend skończą się ligowe emocje?”

W najbliższy weekend zostanie rozegrana XII seria spotkań B-klasy, która zapowiada się niezwykle ciekawie.

Tę serię gier zainauguruje spotkanie w Zbicznie, gdzie miejscowy LZS podejmie Zryw Wrocki. Początek zawodów o godz. 16:30. Pół godziny później na murawę boiska w Osieku wybiegną gracze Legii i Cukrownika Mełno. Zwycięstwo gospodarzy może ich bardzo przybliżyć do miejsca na podium tegorocznej B-klasy, a może i walki o najwyższe cele. Pozostałe dwa spotkania tej kolejki zostaną rozegrane w niedzielę. O godz. 11:00 na boisku w Steklinie miejscowy LZS powalczy o punkty z Dortomem/Relaksem Górzno. Najbliższą serię gier zakończy mecz, który może mieć kluczowe znaczenie w sprawie awansu do A-klasy. Na sztucznej murawie w Grudziądzu lider B-klasy Radzynianka zmierzy się z wiceliderem – Pogromem Zbójno. Zwycięstwo Radzynianki sprawi, że będzie ona niemal pewna awansu, zaś wygrana Pogromu zmniejszy dystans miedzy tymi drużynami z pięciu do dwóch oczek.

Ach, cóż to będzie za weekend!

Rozkład meczów XII kolejki:

LZS Zbiczno - Zryw Wrocki 10.05.2014r. (sobota) 16:30 Zbiczno

Legia Osiek - Cukrownik Mełno 10.05.2014r. (sobota) 17:00 Osiek

LZS Steklin - Dortom/Relaks Górzno 11.05.2014r. (niedziela) 11:00 Steklin

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pogrom Zbójno 11.05.2014r. (niedziela) 18:00 Grudziądz