Zapowiedź XV kolejki B-klasy.

„Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć”

XV kolejka B-klasy w grupie toruńskiej II może mieć kluczowe znaczenie dla drużyn walczących o awans do A-klasy. W tej serii pauzuje bowiem lider – Radzynianka. Druga ekipa tabeli – Pogrom, ma zatem szansę na zmniejszenie dystansu punktowego między tymi zespołami i złapanie kontaktu z liderem.

Wracajmy jednak do wydarzeń, które będą miały miejsce w najbliższy weekend i nie zajmujmy się dywagacjami.

Jako pierwsi o ligowe oczka powalczą gracze Dortomu/Relaksu i Cukrownika. Początek meczu na boisku w Miesiączkowie w sobotę o 16:00. Pół godziny później rozpocznie się mecz w Zbicznie, w którym miejscowy LZS zmierzy się ze Zrywem Książki. O 17:00 na boisku w Osieku Legia podejmie Zryw Wrocki. Kolejkę zakończy niedzielne starcie w Steklinie. LZS powalczy o ligowe punkty z Pogromem Zbójno.

Rozkład meczów XV kolejki:

Dortom/Relaks Górzno - Cukrownik Mełno 24.05.2014r. (sobota) 16:00 Miesiączkowo

LZS Zbiczno - Zryw Książki 24.05.2014r. (sobota) 16:30 Zbiczno