Podsumowanie XIV kolejki B-klasy.

„Grad bramek”

XIV seria spotkań tegorocznej B-klasy przyniosła kilka ciekawych rezultatów.

Dortom/Relaks pokonał na boisku w Miesiączkowie niepokonaną wiosną Legię Osiek 3:2. Zryw Książki uległ na własnej murawie Radzyniance 0:5. Pogrom pokonał na boisku w Zbójnie LZS Zbiczno 4:2. W ostatnim spotkaniu tej serii Zryw Wrocki wygrał u siebie z LZS Steklin 5:2.

W tabeli nie zaszły większe zmiany. Liderem nadal pozostaje Radzynianka z pięciopunktową przewagą nad Pogromem Zbójno, który ma jeden mecz rozegrany mniej. Na trzecie miejsce spadła Legia Osiek (jedno oczko straty do Pogromu). W środku tabeli panuje dość duży ścisk. Czwarty LZS Zbiczno ma tylko dwa punkty przewagi nad siódmym Zrywem Wrocki. Tabelę zamykają LZS Steklin i Zryw Książki (odpowiednio 10 i 8 punktów).

Za tydzień pauzę ma Radzynianka, tak więc jej przewaga nad Pogromem i Legią może się zmniejszyć. Nie wybiegajmy jednak tak daleko w przyszłość.

Wyniki meczów XIV kolejki:

Dortom/Relaks Górzno - Legia Osiek 3:2

Zryw Książki - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:5